Kızılay Bilgisayar Servisi

Bilgisayar Teknik Servisi; Laptop ve Bilgisayar tamir ve bakımı profesyonel bir bilgi birikimi gerektirir. Eline pense tornavida alan herkes Laptop tamiri yapamaz. Bilgisayar tamiri için bilgisayar alanında eğitim almak bu işin ilmini öğrenmek gerekir. Son günlerde bilgisayarın hayatımıza girmesi ile birlikte bilgisayar tamir servislerinin sayısı da hızla arttı. Nitelikli niteliksiz bir sürü bilgisayar servisleri kuruldu. Bilgisayar tamir ettiklerini söyleyen bu servislerin birçoğu bilgisayarını tamir ettirmek için gelen insanların korkulu kâbusu haline geldi.

Bilgisayar Teknik ServisKızılay ve civarında yaşıyorsanız ve bilgisayarınızın Asus Acer Dell Msi Fujitsu Toshiba Sony vaio Hp Samsung Lenovo ise sizleri Kızılay Notebook servisimize bekleriz. Teknik servis elemanlarımız alanında uzman deneyimli eğitimli profesyoneldir. Bilgisayarınızın dilinden anlayan bir ekibe bilgisayarınızı emanet etmek istemez misiniz?

Şarj adaptörü Batarya Anakart Ekran Kartı Lcd Ekran Led Ekran Klavye Harddisk Ram Menteşe gibi bir çok parsa firma stoklarımızda bulundurmaktayız. Kızılay Notebook tamir servisimizde bilgisayarınızın arızalarını ücretsiz tespit ettirebilirsiniz. Böylece bilgisayarınız daha yapılmadan para ödemekten kurtulmuş olursunuz. Bilgisayarınızın arızasını ücretsiz öğrenmek kadar güzel bir şey olmasa gerek.

Kızılay Laptop servisimizde tüm işler jet hızıyla yapılır. Tamir ve bakıma gelen bilgisayarlar hemen arıza tespit ünitesine alınır. Bilgisayarlarınızın arızalarının tespit edilmesinden hemen sonra size durum rapor edilir. Bu raporda bilgisayarınızın sorunları, sorunlarının çözülmesi için bilgisayarınıza yapılacak operasyonlar, bu operasyonların size doğuracağı maliyet ve bu operasyonların süresi sizlere anlatılır. Bu bilgiler doğrultusunda dilerseniz hiçbir ücret ödemeden bilgisayarınızı alır gidersiniz. Dilerseniz bilgisayarınızın tamir süreci talimatınız doğrultusunda başlatılır.

Kızılay Notebook servisimizde tüm markaların ve model bilgisayarların yedek parçasını orijinal bir biçimde bulabilirsiniz. Bu özellik Bilgisayar servislerinin işini ne kadar ciddiye aldığını gösterir. Bilgisayarınızın bozulan parçası önce tamir edilmeye çalışılır. Amaç sizi bu tamir sürecinden en uygun maliyetle çıkarmaktır. Tamiri mümkün olmayan parçalar orijinal ürünlerle uygun fiyata uygun ödeme yolu ile değiştirilir.

Kızılay Notebook tamir servisimizde çalışmalar disiplinli ilerler. Bilgisayar arıza tespiti deneme yanılma yolu ile gerçekleşmez. Bilimsel ve akılcı yollarla arızalar tespit edilir. Deneme yanılma ile tespit edilen arızalar genelde başka arızalara kapı açmaktadır. Bunu bilen profesyonel servis ekiplerimiz arıza tespitinde üstün teknolojik aletler kullanarak yapılır.

Acer Asus Hp Dell Sony vaio Msi Toshiba Lenovo Lg Bilgisayar servisi, Laptop servisi, Bilgisayar tamiri, Notebook servisi Kızılay