Notebook Şarj Adaptörü

Şarj adaptörleri bilgisayarlarınızın olmazsa olmaz parçalarından biridir. Şarj adaptörleri olmadığı zaman bilgisayarlarımız çalışmaz. Bundan dolayı kaliteli ve orijinal şarj aletleri kullanmak bilgisayarlarınız açısından iyi bir seçim olacaktır. Adaptör diye gereksiz görmeniz çok yanlıştır. Bilgisayarların can damarı olan adaptörler alırken dikkatli olmalısınız.

Notebook Şarj AdaptörüAdaptörleri alırken dikkatli olduğunuz gibi kullanırken de bilinçli kullanmanız önemlidir. Ucuz ve kalitesiz adaptörleri kullanmaktan kaçınınız. Notebook Şarj adaptörlerini kalitesiz kullandığınız vakit adaptörden bilgisayarınıza giden akımı kontrol edememiş olursunuz. Yani bilgisayarınıza ya fazla yüklenmiş ya da ihtiyacından daha az volt amperin vermiş olursunuz. Bu da zamanla bilgisayarınızın ömrünü kısalttır.

Dell Asus Acer Fujitsu Hp Sony Vaio Toshiba Lenovo Lation Samsung Msi Datron Exper Laptop Şarj adaptörlerinin mutlaka orijinal olanlarını kullanmalısınız. Bilgisayarlarınızın özelliklerine uygun yani güçlerinde uygun adaptörleri tercih etmelisiniz. Başka bilgisayarların adaptörlerini kullanmamalısınız.

Laptop şarj adaptörü

Adaptör değişikliği nedeni ile bilgisayarlarınızın fazla ısınmasına ve bilgisayarlarınızın zarar görmesine yol açabilirsiniz. Notebook şarj adaptörlerinizi seçerken görevini tam yapacak adaptörleri tercih etmeniz daha mantıklıdır. Adaptörleri alırken dikkat etmeniz gereken bir takım özellikler vardır. Adaptör normalden fazla ısınıyor mu, adaptörleri kullanırken ses geliyor mu, bilgisayarınızın ihtiyacı olan gücü karşılıyor mu gibi soruların yanıtları çok önemlidir.

Bilgisayarlarınızın markasına uygun şarj adaptörleri tercih etmelisiniz. Yani aynı marka adaptör ve bilgisayar kullanmalısınız.  Laptop şarj adaptörlerinizi bilgisayarlarınızın teknik servislerinden temin etmeniz daha sağlıklı olacaktır. Çünkü notebooklarınızın teknik servisleri daha güvenlidir. Adaptör satışları teknik servislerde daha uygundur.

Lenovo Hp Dell Asus Şarj cihazı, Acer Sony Vaio Şarj Aleti, Msi Fujitsu Datron Lation Şarj Adaptörü Kızılay

LAPTOP ŞARJ ADAPTÖRÜ KIZILAY

NOTEBOOK ŞARJ ADAPTÖRÜ

Adres:
Kabil Cad 74/A Öveçler - ANKARA
Tel: 0312 473 76 16
Fax: 0312 473 76 69

Kızılay Bilgisayar Servisi