LAPTOP VE BİLGİSAYAR RAM DEĞİŞİMİ

Notebook RamAcer Asus Hp Dell Sony vaio Toshiba Lenovo Lg Laptop ve Bilgisayar cihazlarının tüm modellerinin Ram çeşitleri servisimizde bulunmakta ve kısa sürelerde garantili olarak Servisimizde takılmaktadır.

Günümüzde birçok insan iletişim, haberleşme, alışveriş, eğlence, vs. alanlarda bilgisayarları kullanmaktadır. Öyle ki bilgisayarlarımızı bugün çantamızda istediğimiz yere kolayca taşıyabiliyoruz. Ve istediğimiz yerden ihtiyaçlarımızı karşılayabiliyoruz.

Fakat notebook belli bir yerden sonra ihtiyaçlarımızı karşılayamaz hale geliyor. Bu da bizi notebook içerisindeki parçaları değiştirmeye yönlendiriyor.  Laptop daha verimli bir hale getirmek için yapmanız gerek ilk şey ram değiştirmek yani yükseltmek olacaktır.

Notebook Ram

Acer Ram - bellek
Dell Ram - bellek
Asus Ram - bellek
Hp Ram - bellek
Toshiba Ram - bellek
Sony vaio Ram - bellek
Lenovo Ram - bellek
Exper Ram - bellek
Packard Bell Ram - bellek
Datron Ram - bellek
Msi Ram - bellek
Fujitsu Ram - bellek

RAM “ Random Access Memory " (Rastgele Erişimli Bellek) anlamına gelmektedir. Notebookunuzda geçici bilgilerinizin depolandığı parça ramdir. Notebookunuzda işlem yaptığınız sürede açtığınız programlar ve işlemlerle ilgili bilgiler ram hafızasında tutulur. Fakat belli bir süreden sonra ihtiyaçlarınızı karşılayamaz hale gelir. Raminizin hızı ve işlevi ne kadar yüksek olursa o kadar yüksek performans elde edebilirsiniz.

Notebook veya Bilgisayar Ramini değiştirmek için teknik servisimize başvurmanız yeterli olacaktır. Teknik servisimizde alanında uzmanlaşmış kişiler tarafından bilgisayarınıza en uygun ram seçilecek ve sizin istekleriniz doğrultusunda bilgisayarınızdaki ram ile değiştirilecektir.

Yapmanız gereken tek şey bilgisayarınız isteklerinizi karşılamamaya başladığında teknik servisimize getirip teslim etmektir.  Teknik servisimize getirmeyip kendisi bu sorunu halletmeye çalışan kişiler genellikle daha çok zarar görmektedir. Bu kişilere maddi yönden zararlar vermektedir.

Neden teknik servisimize gelmelisiniz? Çünkü teknik servisimiz alanında uzmanlaşmış kişiler tarafından en güvenilir şekilde hizmet vermektedir.  Teknik servisimizdeki alanından uzman elemanlarımız notebookunuzla uyumlu, sizin isteklerinizi karşılayabilecek, eski raminize göre özellikleri daha yüksek olan ram ile değişimi bilgisayarınıza zarar vermeden yapacaktır.  Ramin değiştirilmesi için ana kartla uyumlu olması çok önemlidir. Bu da ana kartın özelliklerinin çok iyi bilinmesi demektir. Bu iş için en iyi yol notebookunuzu teknik servisimize teslim etmek ve notebookunuzda ki değişimi görmek olacaktır.

LAPTOP RAM DEĞİŞİMİ

NOTEBOOK RAM

Adres:
Kabil Cad 74/A Öveçler - ANKARA
Tel: 0312 473 76 16
Fax: 0312 473 76 69

Kızılay Bilgisayar Servisi