Laptop LED ve LCD Ekran değişimi

Laptop LED ve LCD Ekran değişimiAsus Dell Acer Hp Toshiba Lenovo Sony vaio Lg Samsung ve diyer tüm markaların orjinal ekranları servisimiz tarafından 2 yıl garantili değişimi yapılmaktadır.

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle laptoplarda pek çok yenilik ve değişiklik görülmüştür. Bu yenilik ve değişiklikler laptopların eskiye oranla daha yüksek performanslarla daha kaliteli bir kullanım olanağı sunmaktadır. Ünlü laptop markalarından Acer ‘de bu yenilik ve değişikliklerin takipçisi olmakta ve geliştirilen yeni ürünlerine bu özellikleri kullanmaktadır.

Çağımızda pek çok cihazda kullanılan ve acer laptoplarında bulunan LED ve LCD Ekran teknolojileri kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Acer Dell Hp Asus Lenovo Vaio Toshiba laptop LED ve LCD ekran özellikleri kişinin kullanım arzına göre tercih edilmektedir. LED ekranda görüntü kırmızı mavi yeşil LED’lerin parlaklıklarının ayarlanması esasına dayanarak çalışmaktadır. LCD ekranlar ise; kristallerden oluşan bir panelin pilsellerinde bulunan mavi yeşil ve kırmızı al piksellerindeki ışık geçişi ile görüntü sağlamaktadır.

LED ekranda ışık kontrolü daha yumuşak bir şekilde aktarılırken, LCD ekranlarda parlak canlı renklere sahiptir. Bu şekilde LED ekranlar gözü yormayan ekranlar olurken LCD ekranlarda daha canlı bir görüntü sağlamaktadır. Laptoplarda kullanılan LED ekranların enerji tüketimi LCD ekranlara göre daha azdır.

Acer Lcd Ekran
Dell Lcd Ekran
Asus Lcd Ekran
Hp Lcd Ekran
Toshiba Lcd Ekran
Sony vaio Lcd Ekran
Lenovo Lcd Ekran
Samsung Lcd Ekran
Exper Lcd Ekran
Packard Bell Lcd Ekran
Datron Lcd Ekran
Msi Lcd Ekran
Fujitsu Lcd Ekran

LAPTOP EKRAN DEĞİŞİMİ

NOTEBOOK LCD EKRAN