Notebook Klavye

Notebook klavyeleri, masaüstü klavyeleri gibi ayrı bir donanım olmadığı için çoğu zaman sıkıntı yaratmıştır. Kullanıcı olarak masaüstü bilgisayar klavyelerinin gerek girişlerinde, gerek kablosunda, gerekse tuş takımının kirlenip tozlanması durumlarında arızayı az çok anlayıp değişiklik yoluna gidebilmekteyiz. En kötü ihtimalle klavyemize sıvı bir madde döküldüğünde sadece klavyemizi değiştirerek bilgisayarımızı kullanmaya devam edebilmekteyiz. Fakat notebook kullanıcıları bu saydığımız sorunlarda maalesef bu kadar şanslı olmuyorlar.

Notebook klavyeNotebook klavyelerde, klavye takımının kasa ile birleşik olması kullanıcı olarak arıza anında müdahale şansımızı ortadan kaldırıyor. Tuşlarımız basmadığında ya da bastığımız tuşların anlamsız harf ve simgeler yazdığı durumlarda kullanıcılar genellikle çevrelerinden ‘klavyeyi açarak içini temizle’ önerilerine uyarak bilgisayarlarının içini açıp, klavyelerini temizlemeye çalışmaktadırlar. Bu işlem, temelde son derece sakıncalı bir iştir çünkü bilgisayarınızda, görünürde olduğu gibi birçok görünmeyen vida ve bağlantı vardır. Bu işlemi yaparken farklı kısımlara zarar verebilirsiniz.

Acer Klavye
Dell Klavye
Asus Klavye
Hp Klavye
Toshiba Klavye
Sony vaio Klavye
Lenovo Klavye
Exper Klavye
Packard Bell Klavye
Datron Klavye
Fujitsu Klavye

Laptop klavyenize sıvı bir madde döküldüğünde ise sadece klavyenize değil, daha derinlerde farklı devrelere de zarar vermiş olabilir. Klavyenizin çalışmaması farklı bir kısımla ilgili de olabilmektedir. Sorunun çözümü için alanında uzmanlaşmış ve dürüst çalışan bir teknik servisle görüşmelisiniz. Bu gibi durumlarda servisimiz size gereken desteği vermektedir. Usta ve hızlı servis personelimiz Laptop klavye sorunlarınıza çözüm bularak en uygun desteği sağlamaktadırlar. 

Bazen de dizüstü bilgisayarınızda oyun oynamak, küçücük ve bitişik tuşlarla tam bir çileye dönüşüyor. Biz oyun oynamayı seven notebook kullanıcılarının da yanındayız. Eğer notebook klavyeniz, oynadığınız oyunlara uygun gelmiyorsa üzülmeyin. Bilgisayarınızı değiştirmek ya da oyun zevkinizden vazgeçmek zorunda değilsiniz. Teknik servisimiz klavyenizin değişimi de yapmaktadır. Seçeceğiniz çok çeşitli, ergonomik ve kullanışlı klavyelerimizle, dizüstü bilgisayarınızda da oyun oynamanın zevkine varabileceksiniz.

NOTEBOOK KLAVYE

LAPTOP KLAVYE