BİLGİSAYAR VE LAPTOP EKRAN KARTI

Hp Lenovo Asus Acer Dell Toshiba Vaio Msi Laptop ekran kartı

Laptop ve Notebook Ekran Kartı    Laptopunuzu açtığınızda eğer ekranınıza görüntü gelmiyorsa, Belli bir süre sonra kapnıyor veya renk değiştiriyorsa yapabileceğiniz birkaç incelemeyle sorunun neden kaynaklandığını aşağı yukarı belirleyebilir, duruma göre profesyonel yardım alabilirsiniz. öncelikle Laptop ekran açılmıyor sorununun kaynağını belirlemek için bilgisayarınızın açma tuşuna bastığınızda LED ışıklarının yanıp yanmadığını fanının çalışıp çalışmadığını kontrol etmelisiniz.

Böyle bir durumda adaptörünüz yeteri kadar voltaj vermiyor olabilir. Yani adaptörünüzü değiştirerek Notebook ekran açılmıyor sorununu çözebilirsiniz adaptörünüzü değiştirmenize rağmen ekranda görüntü bulunmuyorsa laptopunuzu harici bir monitöre bağlayarak görüntü alıp alamayacağınızı kontrol etmelisiniz. eğer harici ekrana görüntü geliyorsa problem laptopun ekranından kaynaklanmaktadır. Ekran değişimi yaptırarak sorunu çözebilirsiniz.

Notebook Ekran Kartı    Ancak harici monitöre de görüntü gelmiyorsa problem laptopu raminden kaynaklanıyor olabilir. Böyle bir durumda laptopunuzu bir teknik servise götürerek sorunun giderilmesini sağlamanız daha mantıklı olacaktır.

    Bilgisayar ekran açılmıyor probleminizi çözümlemek için uzun yıllardır deneyimli ve uzman teknik ekibiyle müşterilerine Acer laptop tamiri konusunda hizmet veren teknik servisimize başvurarak laptop onarımının kısa süre içerisinde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Acer Ekran Kartı
Dell Ekran Kartı
Asus Ekran Kartı
Hp Ekran Kartı
Toshiba Ekran Kartı
Sony vaio Ekran Kartı
Lenovo Ekran Kartı
Samsung Ekran Kartı
Exper Ekran Kartı
Packard Bell Ekran Kartı
Datron Ekran Kartı
Pro2000 Ekran Kartı
Fujitsu Ekran Kartı

LAPTOP EKRAN KARTI

NOTEBOOK EKRAN KARTI