Kızılay Fujitsu Servisi

Kızılay Fujitsu Servisi kaliteli ve dürüst hizmet anlayışı ile senelerdir siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Bozulan bilgisayarınızın tamirlerini ister evlerinizde, ister işyerinizde ya da bizim servislerimizde yaptırabilirsiniz. Laptop ve Bilgisayar konusunda hizmet veren servisimiz bunca yıl kaliteli hizmet anlayışından hiçbir zaman ödün vermemiştir.

Fujitsu Teknik ServisKızılay Fujitsu servisi olarak hizmetlerimizi kaliteli, ekonomik, verimli ve sağlam bir şekilde yürütmeye çalışmaktayız. Fujitsu teknik servisimize ulaşan tüm cihazlarınızın tamirini en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Servisimize gönderdiğiniz ya da getirdiğiniz bilgisayarlara ilk önce ücretsiz arıza tespiti uygularız. Daha sonra ücretini de çıkartarak sizleri bilgilendiririz. Eğer onay verirseniz tamir işlemlerine başlarız.

Kızılay Fujitsu Bilgisayar servisi olarak hard disk değişimlerini, Lcd Ekran değişimleri, Anakart ve ekran kartı değişimlerini 15 20 dakika içinde gerçekleştiririz.

Fujitsu Lcd ve Led ekran, Fujitsu Şarj Adaptörü, Fujitsu Batarya, Cpu Fan, Fujitsu Ekran kartı, Fujitsu Anakart Değişimi, Fujitsu ram ve Harddisk değişimi, Klavye değişimi

Kızılay Fujitsu Laptop ve Notebook Teknik Servisi

Notebook Tablet ve Bilgisayarlarınızın sizler için kıymetli olduğunu bilerekten tamir süresini uzatmamaya çalışmaktayız. Kızılay Fujitsu servisi olarak sizlere her türlü kolaylığı sağlamaya devam etmekteyiz. En büyük kolaylığımız ise ücretsiz kargo ile evinize kadar gelerek arızalanan cihazlarını alıp servislerimizde tamir ettikten sonra tekrardan kapınıza kadar bırakmamızdır. Arıza tespiti işlemlerimiz ücretsizdir. Bu da müşterilerimizin yüzünü güldürmektedir. Dilerseniz müşteri hizmetimizi arayarak adres bilgilerinizi bıraktığınız takdirde tüm işlemleri onların yapmasını sağlayabilirsiniz. Fujitsu Notebook servisi olarak sizlere tüm imkânları sunmaktayız.

Fujitsu orjinal şarj cihazıKızılay Fujitsu Laptop servisi olarak uzun yıllar faaliyet göstermekteyiz. Uzman kadromuz ile cihazlarınızın tamirini en az maliyetle ve en uygun yöntemlerle çözmeye çalışmaktayız. Elektronik cihazların geneli hassas yapıdadırlar. Tamir edilirken de dikkat edilmesi gerekir. Bundan dolayı bilgisayarlarınızı güvenli yerlere vermenizde fayda vardır.  Fujitsu servisi olarak kaliteli hizmet anlayışımız ile bilgisayarlarınızın her türlü sorunlarını en iyi şekilde çözmekteyiz. Fujitsu servisi Kızılay olarak ilk kurulduğumuz günden bu yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Kızılay Fujitsu Teknik Servis: Fujitsu bilgisayar servisi kızılay, Fujitsu Notebook Servisi - Fujitsu Laptop Tamiri bilgisayar tamir bakım servisi, Fujitsu batarya, Fujitsu orjinal şarj cihazı

1 - 4